Kurs nurkowy Bielsko BiałaZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym Bielsko-Biała

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej

Nurkowanie Bielsko Biała to fantastyczna przygoda. Da ci możliwość poznania nieznanego podwodnego świata, tak odmiennego od wszystkiego, co oglądamy na co dzień na lądzie.

Zanim będziesz mógł samodzielnie zanurkować w jeziorze czy morzu, musisz ukończyć odpowiednie szkolenia. Dopiero ukończony podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej będzie naszą licencją na nurkowanie. Tylko dokument potwierdzający odbycie podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej umożliwi ci wypożyczenie sprzętu nurkowego Bielsko Biała czy udział w nurkowym safari.

Kursy nurkowe Bielsko Biała w centrum  nurkowym Beskid Divers to gwarancja bezpiecznej przygody. Instruktorzy naszego centrum nurkowania w Bielsku—Białej to zespół  najwyższej klasy profesjonalistów, dla których bezpieczeństwo kursanta jest najważniejszą wartością.

Czy to będzie podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej, czy też bardziej zaawansowane szkolenia, wszystkie kursy nurkowe Bielsko Biała , które ukończysz w naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej uznawane są na całym świecie. Kurs nurkowy Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych

W naszej szkole nurkowej w Bielsku-Białej wprowadzimy cię w tajniki nurkowania Bielsko Biała. Od nurkowania próbnego w Bielsku-Białej poprzez podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej aż po zaawansowane szkolenia w nurkowaniu technicznym Bielsko Biała czy szkolenia instruktorskie. Zadzwoń do naszej szkoły nurkowania w Bielsku-Białej i dowiedz się, jakie kursy nurkowe Bielsko Biała mamy do zaoferowania.

Od czego więc zacząć? Aby nauczyć się samodzielnie nurkować Bielsko Biała należy najpierw  ukończyć podstawowy kurs nurkowania Bielsko-Biała – Open Water Diver PADI Bielsko Biała . Międzynarodowa federacja PADI Bielsko Biała  to obecnie najbardziej rozpoznawalna organizacja nurkowa na świecie. Zgodnie z wytycznymi tej właśnie organizacji realizujemy nasz podstawowy kurs nurkowania w Bielsku-Białej.

Open Water Diver to pierwszy, a zarazem najpopularniejszy stopień nurkowy. Możesz zrealizować podstawowy kurs nurkowania w Bielsku-Białej.

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci

Choć wydawać by się mogło, że nurkowanie Bielsko Biała  to coś trudnego, to wcale tak nie jest. Centrum nurkowe w Bielsku-Białej prowadzi nie tylko szkolenia dla dorosłych, ale też podstawowe kursy nurkowe dla dzieci w Bielsku-Białej. W naszej szkole nurkowej w Bielsku-Białej szkolimy dzieci i młodzież od ukończenia ósmego roku życia. Kurs nurkowy Bielsko Biała  dla dzieci w Bielsku-Białej realizujemy przez cały rok w okresie nauki szkolnej. Podstawowy kurs nurkowania dla dzieci Bielsko-Biała to wspaniały pomysł na prezent dla Twojej pociechy!

Program podstawowego kursu nurkowania Bielsko-Biała

Program podstawowego kursu nurkowania w Bielsku-Białej

Również sam podstawowy kurs nurkowania w Bielsku-Białej wcale nie jest bardzo trudny. Z pewnością sobie poradzisz. Po ukończeniu szkolenia w naszym centrum nurkowania w Bielsku-Białej otrzymasz certyfikat rozpoznawany na całym świecie.

Podczas podstawowego kursu nurkowania w Bielsku-Białej poznasz zasady nurkowania Bielsko Biała
w pełnym ekwipunku nurkowym
. Dowiesz się w jaki sposób działa i jak obsługiwać sprzęt do nurkowania Bielsko Biała . Nasze centrum nurkowe w Bielsku-Białej dysponuje szerokim asortymentem sprzętu nurkowego Bielsko Biała .

Podczas podstawowego kursu nurkowania w Bielsku-Białej nauczysz się także planować i bezpiecznie przeprowadzać nurkowanie Bielsko Biała. Dowiesz się również, jak radzić sobie w nieprzewidzianych sytuacjach.

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej składa się z pięciu modułów teoretycznych, pięciu modułów na basenie, a także z czterech nurkowań  Bielsko Biała na wodach otwartych. Moduły teoretyczne oraz zajęcia na basenie realizujemy w ramach podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej. Szkolenia prowadzimy na prywatnym basenie w małych grupach. Na jednego instruktora nurkowania Bielsko Biała w naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej przypada maksymalnie czterech kursantów. Na nurkowania na wodach otwartych wyjeżdżamy w ramach podstawowego kursu nurkowego z Bielska-Białej do pobliskich akwenów, np. do Jaworzna.

Każda z tych trzech części podstawowego kursu nurkowania w Bielsku-Białej odgrywa bardzo ważną rolę w procesie uczenia się nurkowania Bielsko Biała. Dzięki korzystaniu z kilku źródeł wiedzy takich jak film, podręcznik, quizy i wykłady instruktora, jak również dzięki stopniowaniu trudności przyswajanej wiedzy nauka w ramach podstawowego kursu nurkowania w Bielsku-Białej nie powinna sprawić ci najmniejszego problemu.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej?

Posiadanie uprawnień nurkowych na poziomie OWD Bielsko Biała , które uzyskasz podczas szkolenia w naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej,  kwalifikuje do nurkowania Bielsko Biała  partnerskiego do głębokości 18 metrów, uczestnictwa w wybranych kursach specjalizacji oraz do uczestnictwa w kursie zaawansowanym AOWD Bielsko Biała .

Posiadanie uprawnień Junior OWD Bielsko Biała , które uzyskać mogą w naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej dzieci, kończące podstawowy kurs nurkowania Bielsko Biała dla dzieci w Bielsku-Białej, uprawnia do nurkowań do głębokości 12 metrów.
Wymagania wstępne dla uczestnictwa w podstawowym kursie nurkowym w Bielsku-Białej to ukończone 15 lat, umiejętność pływania i brak problemów zdrowotnych. Wymagania wstępne dla uczestnictwa w podstawowym kursie nurkowym dla dzieci w Bielsku-Białej ukończone 10 lat, umiejętność pływania i brak problemów zdrowotnych. Nasze centrum nurkowe Beskid Divers w Bielsku-Białej zapewnia cały sprzęt na czas kursu.

Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowania w Bielsku-Białej jesteś pełnowartościowym nurkiem Bielsko Biała . Od tej chwili podwodny świat staje przed Tobą otworem. Możesz nurkować Bielsko Biała w wodach polskich jezior, jak również w morzach i oceanach całego świata. Zrealizowanie podstawowego kursu nurkowego  w Bielsku-Białej stanie się dla ciebie przepustką do odkrywania tajemnic podwodnych głębin. Gdy raz złapiesz nurkowego bakcyla, z pewnością wrócisz jeszcze do naszego centrum nurkowego w Bielsku-Białej aby dalej się rozwijać na kolejnych, coraz bardziej zaawansowanych szkoleniach nurkowych Bielsko Biała . Być może kiedyś zapragniesz zostać nurkowym przewodnikiem, czyli divemasterem, albo nawet instruktorem nurkowania Bielsko Biała . W centrum nurkowym w Bielsku-Białej organizujemy nie tylko podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej, ale także kursy nurkowania na wszystkie stopnie nurkowe. W Beskid Divers szkolimy na każdym poziomie: od zupełnych nowicjuszy aż po profesjonalistów.

Kursy nurkowe Bielsko-Biała. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Bielsko-Biała. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej możesz dalej kontynuować szkolenie w naszej szkole nurkowania w Bielsku-Białej. Nasze centrum nurkowe w Bielsku-Białej organizuje kursy Advanced Open Water Diver PADI w Bielsku-Białej. Jeśli marzą ci się nurkowania głębsze niż 30 metrów, wówczas możesz kontynuować szkolenie w naszej szkole nurkowania w Bielsku-Białej aby uzyskać stopień Deep Water Diver PADI w Bielsku-Białej.

Nawigacja podwodna to niełatwa sprawa. Nauczysz się jej w naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej realizując kurs Nawigacja Podwodna PADI w Bielsku-Białej. Aby wiedzieć jak udzielić pomocy nurkowi w razie problemów zdrowotnych bądź innej awaryjnej sytuacji, koniecznie wybierz się na szkolenie Rescue PADI w Bielsku-Białej. Jeśli zamierzasz nurkować w zimnych wodach – a w Polsce raczej nie ma szans aby tego uniknąć – zapisz się w naszej szkole nurkowania w Bielsku-Bialej na kurs Suchy Skafander PADI Bielsko Biała. Jeżeli natomiast twoje ambicje nurkowe Bielsko Biała sięgają jeszcze dalej, możesz spróbować swoich sił w nurkowaniu wrakowym. W tym celu zapisz się na kurs Wrakowy PADI w Bielsku-Białej.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Bielsko-Biała

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Bielsko-Biała. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w.Bielsko-Biała Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

Przy Centrum Nurkowym  Beskid Divers działa profesjonalny sklep nurkowy w  Bielsko Biała .

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt