Dlaczego właśnie z centrum nurkowym Beskid Divers Bielsko-Biała?

Centrum nurkowe Beskid Divers w Bielsku-Białej najlepsze miejsce na rozpoczęcie przygody z nurkowaniem. Nurkowanie Bielsko Biała to nasza pasja, poświęcamy się jej w 100%, doskonaląc swoje umiejętności i dzieląc się nimi z naszymi kursantami. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Podczas podstawowego kursu nurkowania w Bielsku-Białej nauczymy każdego jak bezpiecznie nurkować.

Nasze centrum nurkowania w Bielsku-Białej to jedyne na południu Polski centrum autoryzowane przez międzynarodową federację nurkowania technicznego IANTD Bielsko Biała. Nasze centrum nurkowe w Bielsku-Białej to także autoryzowane pięciogwiazdkowe centrum PADIBielsko Biała oraz PADI TecRec, a także biznes partner DAN Bielsko Biała, Emergency First Response Center. To gwarancja, że twój podstawowy kurs nurkowania w Bielsku-Białej zrealizowany będzie na najwyższym poziomie.

Tylko w Beskid Divers możesz już od początku swojej nurkowej ścieżki rozwoju używać suchego skafandra. Tylko u nas już podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej możesz zrealizować w suchym skafandrze. Każdy, kto nie lubi marznąć, z pewnością to doceni.

Nasze centrum nurkowania w Bielsku-Białej posiada bardzo rozbudowane zaplecze sprzętowo-techniczne. Jako jedyne centrum nurkowe Bielsko Biała działające na obszarze województw śląskiego i małopolskiego mamy swój prywatny basen. Posiadamy także własną wypożyczalnię sprzętu do nurkowania  Bielsko Biała oraz sklep nurkowy Bielsko Biała . Na początkowym etapie swojej nurkowej przygody, na przykład podczas podstawowego kursu nurkowania w Bielsku-Białej możesz wypożyczać u nas sprzęt. Gdy uznasz, że chcesz zająć się nurkowaniem Bielsko Biała na poważnie, w naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej zaopatrzysz się w najlepszy sprzęt, a my z chęcią pomożemy Ci go dobrać. Napełnimy też Twoje butle przed każdym nurkowaniem. W naszym centrum nurkowania Beskid Divers w Bielsku-Białej napełniamy butle 300 bar PCP Bielsko Biała  HP Bielsko Biała. Prowadzimy również autoryzowany serwis sprzętu nurkowego Bielsko Biała , w którym zadbamy o legalizację oraz naprawy twojego ekwipunku.